| Aly359 a întrebat:

Eu am talent la cantat dar nu stie nimeni. As vrea sa descopere lumea dar nu stiu cum sa fac ca acest lucru sa fie posibil. Ma puteti ajuta? va rog nu va bateti joc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Aliceeeee2 a răspuns:

Pai,iti zic ce as face eu. Mai intai ar fi bine sa mergi la o prof. de muzica, sa iti zica daca tu chiar ai potential si voce buna. Apoi, tu poti lua lectii de canto, iar cand ti-ai format vocea cum trebuie (adica o faci sa fie chiar buna) te poti filma si trimiti filmuletul pe youtube. Dar ai grija, nu vrem sa te faci de ras, asa-i? Dupa aceea daca ai norocul pe care l-a avut Justin Bieber, poate o sa ajungi o stea, cu ajutorul youtube-ului. Sau, daca nu, cum am zis, ia lectii de canto. Si ele te vor ajuta mult. Vei merge la concursuri si chestii...Si te mai poti inscrie la "Romanii au talent", cine stie? Sper ca te-am ajutat, Bafta! fundita dai?

6 răspunsuri:
| romanu77 a răspuns:

Filmeaza-te si pune-te pe youtubewinking

| PaPi a răspuns:

Participă și tu anul viitor la Romanii a Talent. Fa niște lecții de canto. Du-te la cor. Incearca sa inregistrezi o piesa sau filmeaza-te pe tine cum canti si pune pe youtube. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Shine a răspuns:

Buna! Pentru inceput poti sa te filmezi cu o camera sau sa rogi pe cineva sa te filmeze cand canti si sa postezi videoclipul pe www.youtube.com. Asa lumea te-ar putea descoperi. Mai poti sa te duci la tot felul de preselectii care se fac la tine in judet. Cam atat! Iti doresc mult noroc!

| basexcu a răspuns:

Suna-l pe bursuc!

| Honeybunny a răspuns:

Mergi la canto, iei lectii, incepi sa participi la tot felul de spectacole, si de aici incepe totul.ar fi mai frumos sa faci chestia asta cum au facut'o toti artistii de pana acum nu sa te filmezi pe youtube si sa mergi acolo la cine stie ce emisiuni, sa te emotionezi si sa faca misto o tara intreagaoh go on daca vrei sa fi descoperita intr'un mod pozitiv si decent urmeaza pasii incet, dar sigurhappy