| paulutz a întrebat:

eu am un husky siberian de 4 luni este cel din poza de profil este foarte,, foarte dragut, si am un prieten care spune ca isi cumpara un malamut ...nu prea cred ca a vrut ciobanesc german, labrador, golden retriver, si mai multi... dar el se lauda ca malamutul alearga mai repede cu mult ca husky, ca malamutu rezista cu 2 sampatani mai mult ra frig ca husky si ca malamutul inoata adanc, e adevarat ce spune el? funda

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Uita-te la asta si fa-ti o parere
http://mariusjoita.wordpress.com/......-siberian/
Si orice ai crede nu uita ca nu exista un caine mai bun sau mai rau.Am mai vazut in alt anunt de al tau ce prieten bun esti cu husky-ul. Nu-l lasa.pe prietenul.tau sa te influenteze. Atata timp.cat il iubesti pe catel e cel mai bun. Funda?

5 răspunsuri:
| Salluty a răspuns:

Uita-te la asta si fa-ti o parere.
http://mariusjoita.wordpress.com/......-siberian/ si nu uita ca nu exista caine mai bun sau mai rau. Am vazut in alte anunturi de ale tale cat de mult iti iubesti catelul. Nu-l lasa pe prietenul tau sa te influenteze. Atata timp cat il iubesti pe catel el e cel mai bun.

| kissbacau a răspuns:

E o prostie sa crezi tot ceea ce spune lumea. cainele tau trebuie sa fie mai bun in fata tuturor din ochii tai.winking

| sakestar a răspuns:

Malamut-ul ca si husky-ul sunt caini de tras caini care se simt foarte bine in frig. intre aceste 2 rase nu prea exista diferenta decat unele de talie nu foarte mari si densitatea blanii dar asta nu influenteaza cu nimic rezistatul in frig sau alergatul. asa ca stai linistit iubeste-ti cainele... si nu te mai lua dupa toti.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Dar de ce conteaza care fuge mai repede si care e mai rezistent?
De ce te deranjeaza toate copilariile acestea pe care le spune?

| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Daca vrei [si daca ai facebook] ai putea sa participi la concursul de pe pagina aceasta:
http://www.facebook.com/pages/Caty-Andra-The-Dogs/294579450603266?ref=hl
Mai multe detalii vezi acolo [postarea din top].
Imi cer scuze daca ti-am rapit din timp!