| wpAbby a întrebat:

BUNĂ TPU! Mi am luat asrazi un peruș! Este foarte foarte foarte foarte sociabiiil❤ oricum, nu asta contează.As vrea sa îmi dati cat mai multe linkuri sau poze cu lucruri care le pot pune la el în cușcă, cum ar fi o jucărie sau alte lucruri.Sa fie HANDMADE

Răspuns Câştigător
| MAIA18 a răspuns:

Un leagan care se agata in colivie bete care se agata in colivie recipiente doua in care se pune apa si mei pentru perusi si o plasa cu care se acopera la fund colivia ca sa nu se aseze mizeria pe jos ceri de la magazin veterinar sau la magazine mici unde au mancare pentru animale

| wpAbby explică (pentru MAIA18):

Mersi frumos, dar cum pot confecționa un leagan?

| wpAbby explică (pentru MAIA18):

Merișor frumos, dar cum pot confecționa um leagan?

| MAIA18 a răspuns (pentru wpAbby):

De la magazin care are mâncare pentru animale Auchan Cora Kaufland carfour

| wpAbby explică (pentru MAIA18):

Dar eu am cerut handmade (facute de mana)

6 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

O oglinda.

| Valentin_Floarea_1983 a răspuns:

Nu am gasit in DEX cuvintul handmade. Scrie romaneste nu te prosti si face pe englezul.