| adda004 a întrebat:

Mi-am luat un catelus si este foarte mic.Ca sa va fie mai usor voi specifica ca este fetita.Ce nume frumos as putea sa ii pun? Dati-mi va rog mai multe exemple ca sa am din ce alege. Cele mai frumoase primesc fundita!love struck

13 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini draga mea aici gasesti toate numele in ordine alfabetica

| andra1223 a răspuns:

Mie imi place foarte mult "Lisa" happy

| τττ a răspuns:

Zozolina.
Bruna.
Mile.
Ritta.
Daisy.
Didy.
Tasha.
Marta.
Anti-cat.
Pufarina.
Lesly.

| tuGatita a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva...am doua cateluse: Fafy si Ruxy.

| BlaaBlaa a răspuns:

Leah... e un nume frumos; x

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Dolly,rita

| Inela a răspuns:

Bella, Roxy, Lady, Jasmin, Fiona, Nela, Fluffy happy cam atit. Funda? puppy dog eyes

| adelinna21 a răspuns:

Sheilly mi se pare deosebit.acum e alegerea ta

| valentin123 a răspuns:

Izabel-mai pe scurt iza
Lola
Cecilia
Carla
Hermony

| Ciuciulina34 a răspuns:

Bufita, linda, prajiturica, kassy, bibi, karla, pufoshenia, titi, mimi, sisi, bumbi, bumbacel, joli, zara, fifi, tuti, cici, loli, sarra, sara, lola, luna, fosy, hasy,

ti-am dat cateva idei dar ti-am dat amestecate deoarece nu eram sigura ce categorie de nume doresti nume englezesc sau romanesc dar cel mai bine e sa te uiti la ea si sa vezi ce fel de nume i se potriveste cel mai bine cu molcuta ei aww si eu am o catelusa si implineste 5 anisori in 1 august si o iubesc mult ok sper sa iti fii fost de folos daca nu iti convine niciun nume atunci cauta pe net nume de cateluse si trebuie neaparat sa intri intr-un site care iti spune aproape toate numele de catei si cateluse bun ai putea sa-i inventezi un nume BULBU bubita sau ce vrei tu bulbi ce vrei tu si poate o sa-i placa numele pe care il alegi si invato repede repede cu numele bun daca vrei sa te invat chestii atunci iti dau idu meu daca vrei doar trimite-mi un msg cu da si tot la aceasta intrebare iti voi raspunde cu idul meu

succes

funda?

| FrozenMercurius a răspuns:

Bella, Rita, Maya, Puffy, Casey, Eli, Kelly, Grace, Emily, Foxy, Yolanda, Sheba, Sheyla, Wesley, Paloma, Pamela, Pretty, Penelope, Maddy, Kiki.
Preferatul meu e Bella. Bella inseamna frumoasa in spaniola.

| SmokeBobby a răspuns:

Puffy,Marta,Lola,Carla,Erica,Tasha,Zuzi,Roxi,Zozolina,Bubulina etc.

| HappinessNDisaster a răspuns:

Smuf, spuf, zbaf, fluff