| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

O sa va dau un site.In China oameni omoara animalele in chinuri groaznice de neimaginat (pisicile si caini) o sa va dau siteul si daca puteti sa semnati o petitie pentru ca sa ii traga la raspundere.va rog semnati petitia!
http://www.ptroa.co.il/petition/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati vazut cum a luat pielea de pe catelul ala sau pisica ce era crying(? Asta-i om? Sper sa pateasca si el la fel! Animalul a murit nu pentru ca nu mai avea piele pe el, ci pentru ca a intrat in stop cardiac de durere! crying(cryingcryingcryingsadScuzati-ma dar m-a socat foarte multe acest videoclip si nu cred ca cineva dintre cei care l-au vizualizat nu a ramas impresionat. Parerea mea : inainte sa-i zici unui animal javra, uita-te la clipul asta si sa vedem daca mai ai rusinea si curajul sa-i spui acelei necuvantatoare javra! In primul rand ati vazut cum arata bietul animal; eu am inceput sa plang in fata calculatorului si sa trimit mesaj la toata lista de messenger.Nu am multe adrese de e-mail dar am semnat cu toate pe care le am vreo 4. Sunt de acord cu JustAGirl : sunt acei oameni care tie mai mare dragul sa-i privesti, asa de frumos si de delicat trateaza animalele, sunt atenti si dragastosi cu ele si cand vezi cretini astia de oameni care tortureaza bietele fiinte iti vine sa-i impusti in cap sau sa-i jupuim, cuma u facut si ei cu bietele animale. Scuzati-ma ca ma exprim in felul asta si imi cer scuze daca jignesc pe cineva dar FITI PROSTI si nu semnati petitia, ca daca vi s-ar intampla voua ce li se intampla acelor animale, v-ati supara ca nu va semneaza nimeni o petitie care ar putea sa va salvezi vietile. Nu fiti oameni, traiti in lumea voastra plina de egoism si ingamfare. NU ca ma dau eu mare, dar sunt o apratoarea a animalelor si nu accept asemenea tratamente fata de ele. Nu ma intereseaza daca cruzimile astea ( daca se mai pot numi asa pentru ca sunt mai mult de atat ) se petrec in China sau oriunde in lume; am vazut cu ochii mei videoclipul si cum a jupuit de viu bietul animal! Credeti-ma, as trage cu toata onoare in omul ala sau mai bine l-as arde de viu, dar n-ar fi destul de dureros decat daca l-as jupui si dupa l-as baga in teapa, ca sa stie si el ce a simtit bietul animal. Sunt socata, imi vine sa plang doar scriind aceste randuri. Si pentru cei care spun ca animalele n-au sentimente : Duceti-va acolo de prosti, si uitati-va la voi sa vedeti ce inima si ce mentalitate aveti. Va doresc sa nu aveti in toata viata voastra un animal de companie, nu-i doresc sa traiasca cu un asemenea stapan! Sunteti de toata rusinea si voi si cei care chinuiesc animalele; ma mir ca v-ati nascut. CE idei o fi avut Dumnezeu cu voi, nu stiu! Un rahat, asta sunteti voi. Nici rahatul nu e asa de rau ca voi. Mai bine il mancam decat sa va avem in fata pentru ca eu una n-as suporta sa va vad, mi-ar veni sa va sar la gat si sa va sugrum! NU ma cred un inger, dar ascultati-ma ce va zic : pregati-va ca in IAD ajungeti nu altundeva! Pentru ca cruzimea si indiferenta pe care o aveti in voi e de nedescris. Ma mir ca mai vreti sa traiti! Pregati-va pentru ca nu mai dureaza mult sa ajungeti SUS, In Ceruri dar nu in Rai ci in IAD acolo unde va e locul! Nu meritati sa vedeti lumina zilei, sa umblati, sa aveti piele pe voi! Intr-un fel, v-ati ales singuri tratamentul de care veti avea parte : JUPUIREA! Sa vedem daca va place.

Atat am avut de spus! Cei care sunt cu mine tot respectul si palaria jos. Ceilalti nu mai e nevoie sa mentionez

31 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Doamne, când mă gândesc că acei "oameni" trăiesc în secolul ăsta, de fapt sunt oameni în exterior dar au un raționament de primitivi, dar nici primitivii nu chinuiau animalele în halul ăsta, nu-mi găsesc cuvintele, chiar am rămas șocat.
Am semnat petiția, dar tot nu sunt mulțumit, chiar aș vrea ca acele bestii să fie trase la răspundere.

| Amy a răspuns:

Ingrozitor! nu am cuvinte!

| JustSmile12 a răspuns:

Buna...sa sti ca am semnat
Si mie imi plac ff mult animalele
am un cutuu acasa:X:X:X
Imi dai fundita?big grin...ca vreau sa am mai multe punkte.:X

| JustSmile12 a răspuns:

Doamne acum am vazut si eu videoclipu:O
Ce oameni sau mai bine spus ce ANIMALE de oameni crying unu dintre katei semana cu al meu crying

| JustSmile12 a răspuns:

Doamne de ar avea aceeasi soarta care au avut`o si saracele animale
crying(

| XxXNotForKiidsXxX explică:

Mutltumesc pentru cei care au inima si au semnat petita

| XxXNotForKiidsXxX explică:

Ai dreptate ca si in Romania se intamla lucruri din astea la mine in cartier cineva omoara piscile:ori le infinge in gard dinacela ascutit ori le rupe picioarele si le ardecrying

| VampireღOnyx a răspuns:

Sa va *** in gura de chinezi! cacatii mati! JAVRELOR! JAFURILOR! imi pare rau pentru chinejii care nu au nicio vina in asta! fratilor, ce fundite vreti? aici este vorba de animale care mor! fratele meu! va rog sa nu folositi cuvantul cruzime...pentru ca ceea ce fac acestia numiti oamneni este mai grav! mai bine le-asi zice javre dereglate mintal! ce avansati sunt!

| Beiiuka a răspuns:

Sa`mi bag...
Cum se poate asa ceva?straight face

Doamne iarta`maa! sad
Saracele animale!

| Beiiuka a răspuns:

Impuscati oh go on
Asta ar trebui sa se intample cu ei!

Sa se puna in locul animalelor oh go on

Vai si amar! oh go on

Se duce totu` draq.

| IrInA9618 a răspuns:

Gta...am semnat petitia... funda :Xpls am nevoie

| IrInA9618 a răspuns:

Am semnat cu toate cele 4 id-uri. sper sa foloseasca la ceva pentru ca acel videoclip m-a impresionat si in acelasi timp intrigat foarte mult straight face

| Enigmă a răspuns:

Ceeeeee?
:o
Nu pot sa cred ca intr-o lume civilizata se poate intampla asa ceva.
Mi s-au inmuiat picioarele efectiv!
:o
Nici nu am cuvinte!:o

| niku93 a răspuns:

Astia ar trebui in starea in care sa ceara sa moara cat mai repede, ar trebui jupiti de vii...nu ai cum sa faci asa ceva si sa te consideri om!

| LittleKiss a răspuns:

Deci eu nici nu am curaj sa ma uit la filmulet. in schimb am dat siteu la mai multi din lista mea de pe mess si am semnat petitia pe toate cele 5 idiuri. oameni cruzi care ar merita tratati cu aceeasi moneda.deci am ajuns sa-mi fie mai mila de animale decat de oameni. Daca m-ar pune cineva sa aleg dintre a impusca un animal si un om, as trage pe tragaci cu cea mai mare onoare, catre om!

| SHINeeLover a răspuns:

Total Records: 409590
Oricat de multi oameni ar semna aceasta petitie, tot fac ce vor chinezii.

| Paulla a răspuns:

Trist dar adevărat. O petiţie sau mai multe nu pot schimba nimic. Va pierdeţi timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chinezii maninca pisici si ciini, de ce nu? nu stiti ca sunt si in meniul restaurantelor chinezesti din Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pot sa comentez ceva dupa ce am vazut? crying Ii injur si blestem in toate modurile din lume daca e adevarat si sper sa aiba si ei parte de asemenea tratamente ca si bietele animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

China e cea mai tampita tara si sa o ia mama draculu* eu iubesc cateii foarte mult si nu accept asta nu sunt zoofila dar iubesc cateii! Sunt draguti si cei msi buni prieteni ai omului! Saracele animale mias dorii ca asa sa se intample si cu aia care ii tortureaza sa LASE IN PACE CAINII rasa tampita de chinezi sunt urati ca naiba si mai si tortureaza bietele animale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam ce zice...
Ei cum sar simtii daca cineva i-ar tortura in halul acela cryingsad?
Cine crede ca e bine mias dorii sa pateasca ca bietele animalute sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plans crying nu imi vine sa cred cum le tortureaza si bietele cum plang si sufera cryingcryingcryingcrying sper sa ajunga in IAD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajunga in iad chineziiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva este inadmisibil! O sa semnez petitia aia... cred ca oricine se crede uman poate sa-si ia 5 minute sa o faca...

| σκμ a răspuns:

Nu prea îmi pasă.

| perfusion a răspuns:

Da.imi pare foarte rau de aceste "specimene de oameni".Am semnat'o si sper sa ii ajute pe saracutele animale!

| lavinia_6809 a răspuns:

Doamne ce oameni sunt pe pamantul asta niste criminali, nu suport ca traiesc in tara asta ca sunt la fel ca si in china, nu-s oamnei ci animale dar bine macar ca Dumnezeu ii vede si vor plati ei sunt niste.nam cuvinte, am semnat petitia

| Anda_7264 a răspuns:

Si cata llume a semnat petitia pana acum?

| claudita00 a răspuns:

O semnez cu lacrimii in ochi! ce cruzime dar credeti-ma ca si in Romania exista altfel de specimene de '' diavolii''!