| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

O sa va dau un site.In China oameni omoara animalele in chinuri groaznice de neimaginat (pisicile si caini) o sa va dau siteul si daca puteti sa semnati o petitie pentru ca sa ii traga la raspundere.va rog semnati petitia!
http://www.ptroa.co.il/petition/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati vazut cum a luat pielea de pe catelul ala sau pisica ce era crying(? Asta-i om? Sper sa pateasca si el la fel! Animalul a murit nu pentru ca nu mai avea piele pe el, ci pentru ca a intrat in stop cardiac de durere! crying(cryingcryingcryingsadScuzati-ma dar m-a socat foarte multe acest videoclip si nu cred ca cineva dintre cei care l-au vizualizat nu a ramas impresionat. Parerea mea : inainte sa-i zici unui animal javra, uita-te la clipul asta si sa vedem daca mai ai rusinea si curajul sa-i spui acelei necuvantatoare javra! In primul rand ati vazut cum arata bietul animal; eu am inceput sa plang in fata calculatorului si sa trimit mesaj la toata lista de messenger.Nu am multe adrese de e-mail dar am semnat cu toate pe care le am vreo 4. Sunt de acord cu JustAGirl : sunt acei oameni care tie mai mare dragul sa-i privesti, asa de frumos si de delicat trateaza animalele, sunt atenti si dragastosi cu ele si cand vezi cretini astia de oameni care tortureaza bietele fiinte iti vine sa-i impusti in cap sau sa-i jupuim, cuma u facut si ei cu bietele animale. Scuzati-ma ca ma exprim in felul asta si imi cer scuze daca jignesc pe cineva dar FITI PROSTI si nu semnati petitia, ca daca vi s-ar intampla voua ce li se intampla acelor animale, v-ati supara ca nu va semneaza nimeni o petitie care ar putea sa va salvezi vietile. Nu fiti oameni, traiti in lumea voastra plina de egoism si ingamfare. NU ca ma dau eu mare, dar sunt o apratoarea a animalelor si nu accept asemenea tratamente fata de ele. Nu ma intereseaza daca cruzimile astea ( daca se mai pot numi asa pentru ca sunt mai mult de atat ) se petrec in China sau oriunde in lume; am vazut cu ochii mei videoclipul si cum a jupuit de viu bietul animal! Credeti-ma, as trage cu toata onoare in omul ala sau mai bine l-as arde de viu, dar n-ar fi destul de dureros decat daca l-as jupui si dupa l-as baga in teapa, ca sa stie si el ce a simtit bietul animal. Sunt socata, imi vine sa plang doar scriind aceste randuri. Si pentru cei care spun ca animalele n-au sentimente : Duceti-va acolo de prosti, si uitati-va la voi sa vedeti ce inima si ce mentalitate aveti. Va doresc sa nu aveti in toata viata voastra un animal de companie, nu-i doresc sa traiasca cu un asemenea stapan! Sunteti de toata rusinea si voi si cei care chinuiesc animalele; ma mir ca v-ati nascut. CE idei o fi avut Dumnezeu cu voi, nu stiu! Un rahat, asta sunteti voi. Nici rahatul nu e asa de rau ca voi. Mai bine il mancam decat sa va avem in fata pentru ca eu una n-as suporta sa va vad, mi-ar veni sa va sar la gat si sa va sugrum! NU ma cred un inger, dar ascultati-ma ce va zic : pregati-va ca in IAD ajungeti nu altundeva! Pentru ca cruzimea si indiferenta pe care o aveti in voi e de nedescris. Ma mir ca mai vreti sa traiti! Pregati-va pentru ca nu mai dureaza mult sa ajungeti SUS, In Ceruri dar nu in Rai ci in IAD acolo unde va e locul! Nu meritati sa vedeti lumina zilei, sa umblati, sa aveti piele pe voi! Intr-un fel, v-ati ales singuri tratamentul de care veti avea parte : JUPUIREA! Sa vedem daca va place.

Atat am avut de spus! Cei care sunt cu mine tot respectul si palaria jos. Ceilalti nu mai e nevoie sa mentionez

31 răspunsuri:
| ruxinicolle a răspuns:

Tocmai am vazut un reportaj cu un caine din malta care a fost ingropat de viu, dar care a fost salvat imi vine sa ii chinui pe oameni nebuni cum ii chinuie si ei pe catei sau alte animale sa vedem daca le place numai suport traim intr-o tara cu multi oameni rai luptati pentru viata unor animale pentru ca nu au nici o vina au si ele o inima nu se gandeste nimeni la asta daca as putea as lua toate animalele si le-as ingriji si iubi.

| Pimkie a răspuns:

Am semnat petitia. Adevarati cretini sunt aia. N-au pic de mila pentru animale! bine ca nu sunt din tara aceea. Sper sa se ia masuri cu torturile acelea!