| TpuNoName123 a întrebat:

Bună TPU!
Până la ce vârstă cresc câinii?[bichonii]
Funda!

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu sunt sigura pana la cat creste un bichon dar cred ca pana la 1 an.Si totusi ei sunt de statura mica si nu vor depasi niciodata de 30 cm(matur/a).
Pa, pa!

5 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Pana la 2 ani, ca orice cainewinking
doar ca ei cresc mai putin...depinde si cat si cum il hranestiwinking

| yasser25 a răspuns:

Pana aproape de 60 ani!

| Silviu_7451 a răspuns:

Cresc si dupa adolescenta. Desi schimbarea de forma se petrece in pubertate, sinii nu ajung la dimensiunea lor finala decit dupa ce implinesti 20 de ani. Apoi, sinii nu mai cresc decit daca te ingrasi, ramii insarcinata sau ( in anumite cazuri) incepi sa iei anticonceptionale.
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| carabinierr a răspuns:

Aia asa ramana ma, mici!