| Sookie12 a întrebat:

Pisica mea a nascut 4 puii,si are niste rani in jurul sanilor,nu stiu ce sa fac si cred ca o doare, va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| catalinaa2001 a răspuns:

Dui la veterinar happy

| karsivan a răspuns:

Daca puii au 2 luni trebuie intarcati, daca nu unge+o cu crema de galbenele dupa ce a dat la pui sa suga.

| yo547 a răspuns:

Buna,du-te la farmacia veterinara si cauta un unguent pentru a o proteja de acele rani.

| tracicus a răspuns:

Incearca sa treci puii pe hrana solida. le cresc dintii si simt nevoia sa ii foloseasca (e normal).Si in legatura cu pisica, o sa ii treaca de la sine, dar e bine sa te interesezi de o crema. Ea simte durere, dar nu mare, ea va decide cand pui trebuie intarcati. (funda te rog)