| Oanny a întrebat:

Pisica mea de 2 ani care a fost sterizilata acum 2 luni face de ceva timp fecale cu sange.Azi cand m-am uitat a facut foarte mult sange, asa ca nu cred ca ar avea fisura.De mancat mananca...i-a dat mama azi putin ulei de masline.Ce i-as mai putea da si ce credeti ca ar avea?
Nu am bani acum sa ma duc la veterinar.

4 răspunsuri:
| CeViataDeRahat a răspuns:

Buna!
Schimbai bobitele care le mananca, de preferat dai bobite de pisici junior...
Si eu am patit la fel cu pisica mea si dupa ce i-am dat alte bobite i-a trecut!
Succes!

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Eu as opta pentru ideea lui @CeViataDeRahat
Succes!

| DurexForKids a răspuns:

Nu neaparat de bobite. Fii atenta.
1 cauza ar putea fii: pisiciilor li-se face foame des. daca o ti "nemancata" si ii dai doar 1 data pe zi se infometeaza si nu mai mesteca bobitele cum trebuie. si nu le digera in intregime.
incearca cu niste bobite mai micute

| LollypopMe a răspuns:

Intreaba un veterinar cunoscut.
Un adult...