Întrebare recomandată | Reea6 a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie va rog, daca stiti vreo crescatorie de pasari sau crescator, deoarece doresc sa imi cumpar o nimfa am mai avut una cand eram mica, si recent mi-am cumparat una dintr-un petshop dar cred ca am loat-o bolnava sau batrana deoarece nu a rezistat o luna si nu se obisnuia deloc cu nimeni ceea ce nu este normal pentru un papagal mai ales o nimfa si de aceea nu mai doresc sa repet experienta, imi doresc un pui de nima sanatos si va rog din suflet sa imi spuneti daca stiti pe cineva anume ori pe internet ori din Constanta! Va multumesc!

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Precizeaza de unde esti.In multe piete din Bucuresti se vand pasari exotice.

mira
| mira a răspuns:

N-am observat ca ai scris localitatea de domiciliu.