| NicollNikkyKv a întrebat:

sambata este ziua verisoarei mele si ii vom duce bineinteles un cadou dar eu vreau sa ii fac un cadou adica sa fie facut de mine. Ea este manichiurista ( face unghii cu gel, oja etc stiti voi ) ii place ft mult ceea ce lucreaza. si eu am gandeam sa ii fac un desen sau asa ceva care sa fie despre manichiura dar n-am nicio idee nu vreau sa ii fac un desen de genu : o mana si colorez unghiile vreau sa fie ceva mai special si sa fie despre manichiura.
De asta am nevoie de niste idei, sfaturi ce as mai puteaa sa ii fac, sa fie facut de mine? :*
Multumesc, dau funda la cel mai bunnnnnn!

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Ii poti cumpara o geanta in care sa-si tina machiajurile..etc

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaAlecsandra a răspuns:

Pai ai pute sa faci o mana in 3d di argila sau plastelina si sa ii pui unghii false sau sa faci doar modelul cu lac direct pe mana. poate sa il foloseasca ca suport de inele si bratari big grin.NU E GREU. sper sa iti iasawinking

| andreea99daniela a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa desenezi ceva, poti sa faci un colaj, spre exemplu daca ai putina hartie colorata tai niste fasii mici si cauti pe net imagini despre quiling, asa ai putea sa-i faci un cosulet mic, unde sa-si tina ustensilele,
eventual ai putea colora cu oja.fi creativa! sper ca te- am ajutat