| Corina_7356 a întrebat:

spuneti-mi si mie nume de caini, ca mi-am luat un"German Shepherd"pe Barn Buddy si nu stiu ce nume sa ii pun, deci... cel mai bun rasp cu cele mai frumoase nume vor primii o FUNDA mare cat Biserica!

11 răspunsuri:
| Balonashee a răspuns:

Tano
Teisy
Arod
Mist

| Jessica a răspuns:

Oscar sau Athos

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Mascul:

Shakra
Mimu
Dandi
Rexi
Shimy
Nero
Skitz
Skib
Shmiru
Tommy

Femela:

Nera
Linda
Marta
Toffa
Shakira
Sasha
Daia (au Daiana)

| Dahliaa a răspuns:

Am cateva sugestii:Molly, Poppy, Charlie, Max, Alfie, Millie, Jack, Rosie, Daisy, Ruby, Abby, Achiile, Hasso.

| dulcikaa a răspuns:

Mascul : rex marky spory(spary) milish tiky paky spiry xemi quemmy

femela: sasha milisha wemma laughing xana mina siana wana
sper ca te-am ajutat. daca vrei, da-mi funda, daca nu vrei, nu-mi da.

| CoCaCoLa a răspuns:

Rex

| elisarktis a răspuns:

Da u botezi animalele pe barn?
eu nu da nnam nimic inpotriva
fata:Julia
baiat:spick
(asa ii chema pe cainii mei ciobanesti am avut baiat si fata)

| Roby720 a răspuns:

Rex, candace, phiny, Gerghy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii, si eu am caine ciobanesc german, caci asa se traduce German Shepherd :d
si e mascul, si il cheama Nero. Pt femele thinking nu stiu, Nera poate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este fata sau baiat? Fata:Emma; Baiat:Happy;

| love13 a răspuns:

Sasha
Rexi
Linda
Nero
Skib
Stib
Marta laughing
Skitz laughing
nike
Frid
Blo
Toffy
Cam atatea imi vin in minte thinking Sper ca te'am ajutat! Funda?batting eyelashes