| Picaturi1de2apa3 a întrebat:

Stie cineva cat costa un pui de bichon de orice fel?

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Bichonii rasa pura cu pedigree au pretul de 250- 300 euro chiar 350. Daca te duci in targ sau cauti pe internet, iti poti cumpara si la 150- 250, cateodata si cu pedigree de la persoane particulare care vor sa scape de ei sau le-a fatat catelusa si nu are unde sa-i tina! Eu am avut bichon frise si l-am cumparat cu 50 euro, prin cunostinte!
In speranta ca ti-am putut fi de folos iti doresc o zi buna!

3 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Un bichon in pet shop costa 12-13 mil, pe cand la crescator de la 5-9 mil,nu conteaza pretul atat timp cat este rasa pura si nu corcitura, poti sa iti iei unul cu pedigree sau fara dar asigura-te ca este rasa pura, succes!

| AlexandraHNY a răspuns:

Bichonul maltese costa intre 200 250 de euro, bichonul havanese intre 150 -200, cel frise 150- 220 cel bolognese la fel., preturile mai mari sunt cele din pet shopuri,

Daca doresti gasesti pe : happy pet, caini-de-vanzare caini pisici => cauti pe google:*

| angellswig a răspuns:

Cam zece milioane...Depinde de unde il ei...App:Sunt Andreea, sigur ma stii. Trimite-mi cerere de prietenie