| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun hack pentru Barn Buddy V2? Dau funda la cine imi zice un link care sa mearga!

4 răspunsuri:
| Nommm a răspuns:

Nu merge.imi da banii inapoi dar nu am planta la hambar crying

| fafu a răspuns:

Buna! Pai mai intai intrii pe ferma prietenului dai pe planta care vrei sa furi si unde iti apare "ok" acolo duci planta si dai de mai multe ori click chiar daca iti ia bani pana iti apare ca ai furat... apoi dai refresh si ai si banii si planta furata. sper ca ai inteles ceva
(merge varianta de mai sus dar acum nu pot sa-ti fac un tutorial cum sa faci sa functioneze in maxim 2 zile til pun)+iti dau si hack (fara virusi)daca vrei bineinteles

| Eooo_1841 a răspuns:

Buna! Pai mai intai intrii pe ferma prietenului dai pe planta care vrei sa furi si unde iti apare "ok" acolo duci planta si dai de mai multe ori click chiar daca iti ia bani pana iti apare ca ai furat... apoi dai refresh si ai si banii si planta furata. sper ca ai inteles ceva big grin.

| Eooo_1841 a răspuns:

Mie imi merge big grin imi apare si plantele care le fur si banii.