| YY1iiiinnaaaaasss a întrebat:

Bună TPU! Știți cumva adăposturi pentru animale/pisici din București Sectorul 1 sau dacă vrea cineva să adopte? Am două pisicuțe, le am găsit la ora 18-19, erau abandonate de mama lor. Sunt adorabile, nu au căpușe, purici. Au mâncat, sunt născute cam de 2-3 săptămâni, au ochii deschiși deja.

1 răspuns:
| floruits a răspuns:

Bună dimineața!

" Știți cumva adăposturi pentru animale/pisici din București Sectorul 1 "

Poți să te duci la,, Adăpostul Odai ".
Este pe șoseaua Odai.
Acest adăpost este deschis luni la orele 11:00 - 13:00 și miercuri-joi la orele 11:00 - 13:00.

,, sau dacă vrea cineva să adopte? "
Există niște site-uri care poți să dai pisici. Dacă vrei, poți să le pui pe OLX.

O zi frumoasă!