| LigiMe99 a întrebat:

Va rog sa nu radeti... Dar am si eu o intrebare... Cainii se nasc cu buric? Daca nu, de ce nu? Si daca da, atunci unde este? A, da, si cainii se nasc cu blana? merci! big grin

Răspuns Câştigător
| Mortich a răspuns:

1) Da, se nasc, e greu de gasit, nu e ca la om dar totusi se afla pe burta.
2)Da, dar cu foarte putin, insa nu se nasc cu vederea ea apare pe la cateva luni dupa ce li se deschid ochii.

1 răspuns:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Da, cainele se naste cu buric, are cordon ombilical la nastere, dupa o perioada se usuca si cade. Buricul este situat, bineinteles pe burta, mai la mijloc, in timp devenind nu chiar foarte visibil, insa este existent!
Da, cainii se nasc cu blana, unii cu mai putina altii cu mai multa, depinde acum.
O zi buna iti doresc!