| anonim_4396 a întrebat:

Vad ca uni din voi aveti probleme cu animalele asa ca ma ofer sa ajut pentru ca ma pricep la caini si pisici deci daca aveti vreo intrebare despre catei sau pisicute(in special) puteti sa ma intrebati. Eu va rasp cand vad ca ati scris ceva. Multumesc!

5 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Ingroapal

| SabbyNightShadow a răspuns:

De la soare

| elenutza27 a răspuns:

laughing
hai ca iti pun o intrebare la care nu o sa sitii sa raspunzi.(cred, daca stii, esti intr-adevar informata )
De ce catelusei mele, care are blana neagra, i se face portocalie? nu are nici o boala laughing

| Maruskaaa a răspuns:

Mda. Cainele meu a murit ce sa fac?

| Maruskaaa a răspuns:

Multumesc pentru ajutor