| Nimffa a întrebat:

voi ce ati alege intre un hamster si un pestisor (caras auriu)?

7 răspunsuri:
| davidrcv a răspuns:

As alege un hamster, dar nu conteaza ce credem noi, ci conteaza ce crezi tu.

| Nimffa explică:

Mai astept si alte raspunsuri

| Lαrisα a răspuns:

Hamster. happy E dragut si poti sa te joci cu el. Este si mai usor de intretinut. La pesti e mai greu, pentru ca trebuie sa cumperi multe chestii pentru intretinere sa schimbi apa regulat etc. Dupa parerea mea, eu as alege hamsterul happy.

| pisihabarnuare a răspuns:

Hamsterul e dragut si jucaus dar cere multa atentie. Sa cresti un peste e mult mai usor. Isa e plictisitor. Alegerea ta.

| SpookyKid a răspuns:

Cred ca as alege un hamster, imi plac prea mult chestiile pufoase tu ce alegi?

| bee142003 a răspuns:

As alege pestisorul pentru ca nu necesita foarte multa munca si nu miroase ca hamsterul...

| Danieldgr a răspuns:

Eu aș alege peștii; am 2 carași aurii si doi sanitari corydoras si sunt superbi. Imi place sa ii vad cum se joaca impreuna si cum vin la mancare...Si pe acestia poti sa ii mangai daca ii tii intr-un recipient mai mic laughing