| Linna312 a întrebat:

Buna TPU...
vreau sa imi iau un catelus dar nu stiu ce rasa...prefer sa fie mic ca sa-l iau cu mine in oras si vreau sa fie pufos precum rasa CHOW CHOW. mias lua unu dar acestia cresc prea mari si nu pot sai mai tin in bratehee hee. deci ce rasa sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Pomeranian, bichon maltez/havanez/bolognez/frise, shih-tzu, yorkie, lhasa apso.

| Pufarinee a răspuns:

Loveniki care a venit cu idea de samoyed nu e buna pentru ca el e dispus sa sufere de diabet si nu se dreseaza usorwinking

| FireNinja a răspuns:

Eu am un bichon combinat cu terrier.te sfatuiesc sa iti iei la fel deoarece nu ii cade parul absolut deloc...dar nu e prea mic...totusi e destul de pufosbig grin

| lucarul a răspuns:

Poti sa iti iei unu bichon maltez sau un shitzu sunt cei mai mici si pufosi!