| dulcica2 a întrebat:

Vreau sa imi iau un porc de guineea dar nu stiu daca sa fie fata sau baiat! Care este mai curajos si nu musca?

3 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Http://www.gemon.ro/ro.htm aici gasesti tot ce vrei sa stii despre ei

| Alexafrumusik a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei doi si fata si baiat daca stai la casa. daca stai la bloc e haos si daca nu vrei sa-ti faca pui pe care vrei sa ii vinzi mai tarziu nu iti lua 2. ia-ti baiat daca vrei.Este mai curajos decat fata

| 3l3nuka a răspuns:

Mai curajos-baiat, nu musca-fata