| oanaoana63 a întrebat:

vreau sa stiu si eu catelusa lui miley cyrus este bichon maltez? asta din imagine? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=21&ty=77

Răspuns Câştigător
| alexcopacianu a răspuns:

Da,este

11 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

E frize sau bologneze!
nu pot garanta ca nu e maltez pentru ca e pui si bichonii seamana cand sunt mici :X!

| alexcopacianu a răspuns:

Da

| oanaoana63 explică:

Eu nu cred ca e frize pentru ca frize e ondulat si bolognezu la fel eu cred ca este maltez dupa firul de par

| oanaoana63 explică:

Dar alessa a lui miley nu e puiwinking are 1 an sau 2 nu stiu da pui nu e cu siguranta

| Alexa_9443 a răspuns:

Un bichon maltez e mai mare la 1- 2 ani

| alexandratudor15 a răspuns:

Cred ca mai degraba este frize sau bologneze.dar poate fi si maltez.

| oanaoana63 explică:

Nu e alecssa are 25 d cm un bichon maltez

| KiryuZero a răspuns:

Cred ca e puddle

| Giovanna a răspuns:

Jeeesus, nu cred ca nu e maltese si cu siguranta NU E PUI laughing)) daca asta e pui, cat de mare va fi la maturitate? serios laughing))) asta pare a fi bichon matur, asa arata si al meu

| Bianca_2202 a răspuns:

Este frize.Se observa foarte bine.Fa comparatia intre frize si maltez.

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

Draga,am si eu bichon, si sunt specialista, cainele lui miley este bolgonese asa presupun mai informeazate.