| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU... Vreau să vă cer un sfat....Eu şi nişte prietene ne-am decis să facem o trupa de dans (hip-hop)...Doar că problema e ca eu nu mă prea pricep...Ce sfat mi-ati putea da?

1 răspuns:
| Jodelle a răspuns:

Pai, munceste si pe cont propriu. Adica in afara de repetitiile pe care le faci cu ele exerseaza si singura ca sa ajungi la nivelul lor. Daca nici asa nu merge, lasa-te. Oricum le-ai fi incurcat si inlocuitori se gasesc usor.