| yasmina a întrebat:

vreti sa vedeti cel mai scump caine din lume? il puteti vedea aici
http://www.youtube.com/watch?v=pDZ4MWaJwSE lasati comenturi va rog

10 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

De unde il ai si cat ai dat pe el?

| Șttefania a răspuns:

Cum ti'ai convins parintii? big grin plz raspunde-mi

| Șttefania a răspuns:

Dragutz love struck

| NoName1234 a răspuns:

Aia erai tu? Si scuze dar nu e un caine asa scump. Oricum toti caini sunt scumpi!

| NoName1234 a răspuns:

Scuze pentru ce am zis dar aveam nervi, adica nu pe tine dar nu stiu ce mi-a venit e foarte scump si dragalas ca toti caini si ca toate animalele! happy

| Barbie331 a răspuns:

Sa sti ca imi place mult yorkie terrierul si vreau si eu unul. Am citit ca terrierul vaneaza rozatoare, iar si eu am un hamster, dar e pitic, tot fetita si tot dolofana e! Si mai am o catelusa la tara, pe care o cheama Pacolina si e atat de scumpa si de draguta!

Te rog frumos, daca esti din bucuresti, te rog frumos sa imi zici si mie de unde ai luat catelul, da?

| cristianorudi7 a răspuns:

Ma ce scump e. cat costa?

| miky_4769 a răspuns:

Un caine naturalrolling on the floor si artificialrolling on the floor tare asta. naspa e ca el nu prea avea chef de tinelaughing a transmis de la fata locului fata cu cainele naturalrolling on the floor hai bye

| daηă a răspuns:

Ce dragalaas :X

| Anonim_5535 a răspuns:

Foarte dragalas :X
Semnat (User CalinCristianIonut / CCI) pe youtube
O zi buna!