| Petroo a întrebat:

Buna tuturor imi puteti da si mie un sfat? Pisica mea nu mai mananca de 2 zile si are febra cred ca e bolnava da si nu stiu ce sa-i dau va rog spuneti-mi ca la o vecina de-a mea i s-a intamplat cu pisicuta ei la fel si a murit crying plz help me

Răspuns Câştigător
| vladutik a răspuns:

Vezi aici e problema cu crescatorii de animale din Romania si in cazurile extreme oamnenii nu se duc cu animalele la veterinar in schim americanii mnerg la control lunar
eu zic s-o duci la vet. e cel mai bun lucru

3 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

S-ar putea sa aiba parvoviroza felina

| biacool00 a răspuns:

S-ar putea sa fie o infectie interna, cauzata de o infectie exterena de la capuse, sau niste virusi... du-o la veterinar!

| kitty9921 a răspuns:

Eu sa duci pisicuta la veterinar!