| Vlad162 a întrebat:

Buna tuturor, vin si eu cu o scurta intrebare.
Aveti incredere in petsitteri? Eu urmeaza sa plec pentru cateva zile din tara si ma gandeam pentru pisica mea sa angajez un petsitter care sa-i faca vizite acasa la mine, dar nu stiu daca sa am incredere sau nu in niste straini carora le incredintez cheia de la casa. Ati lucrat vreodata cu petsitteri? sunt de incredere? ceva recomandari pentru Bucuresti? Multumesc si dau funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se dă voie niciodată unui străin în casă.
Dar exista pethotel unde pisicile sunt îngrijite mai mult decât decent

| J0B0MAT a răspuns:

Nu, nu am încredere.
De ce nu o duci mai bine la un hotel pentru animale? Este puțin mai scump, dar eu așa aș face dacă nu aveam rude sau pe cineva apropiat care să aibă grijă.

| ninuku a răspuns:

Daca ai supraveghere video da dar daca nu ai nu te risca ca daca iti ia ceva din casa nu ai cum sa dovedesti

| Whitte a răspuns:

Depinde de la om la om. Nu toti sunt la fel.
De ce nu i-o dai lui acasa? Sau la un "hotel" de animale.
Eu personal nu as da cheia.