| Stefania96dfg a întrebat:

Va plac pisicile fara blana? Dc? Eu le urasc! Poate ca un raspuns de aici ma va face sa le plac!

Răspuns Câştigător
| AnGeLinBlAcK a răspuns:

Buna Stefy! laughing
Intrebarea ta ma amuza laughing
Mie imi plac toate felidele ( care sunt feline), chiar daca au par sau nu. Gandeste-te ca si ele sunt fiinte, ca asa le-a lasat Dumnezeu, nu putea sa ne faca pe toti la fel. In plus, pisicile fara blana sunt mai convenabile, deoarece nu naparlesc, nu prea au paraziti externi, nu trebuie sa le piepteni, etc.
Chiar daca sunt pisici chele, trebuie sa vezi ceea ce este dupa acest paravan, sa nu prejudeci un lucru. Poate in interior, acest animal te iubeste, te respecta si te ajuta mai mult decat o pisica cu blana. Spune NU prejudecatilor! Si eu, la inceput nu imi placeau, dar am incercat sa le plac asa cum sunt si am reusit. happy
Fundita? :X

4 răspunsuri:
| ღBoomCandyღ a răspuns:

Stefi mie mie indiferent la animale sunt si ele SUFLETE.De exemplu daca nu te-ai fi nascut fara par sau cu diferite boli(doamne fereste) si toti din jurul tau nu te placeau nu se jucau cu tine nu te invita nimeni la ziua sa... poate acele pisiici au boli sau asa s-au nascut.Retine! sunt si ele suflete! sper ca te-am ajutat! Fundita?

| ღBoomCandyღ a răspuns:

Stefi mie mie indiferent la animale sunt si ele SUFLETE.De exemplu daca nu te-ai fi nascut fara par sau cu diferite boli!(doamne fereste) si toti din jurul tau nu te placeau nu se jucau cu tine nu te invita nimeni la ziua sa... poate acele pisiici au boli sau asa s-au nascut.Retine! sunt si ele suflete! sper ca te-am ajutat! Fundita?

| Deĺααα a răspuns:

Moamabig grin is asa de scumpee. cum sa nu iti placalaughing)? Wow. iubesc pisicile mai mult ca p mama straight face =)

| Gentleman_2265 a răspuns:

Singurul motiv, din punctul meu de vedere, pentru care as agreea pisicile fara blana este acela ca te scapa de par pe covor, haine etc. In rest sunt ingrozitoare...