| VeveAnn a întrebat:

Va rog din suflet vreau sa adopt un catel pui bichon alb. Daca aveti si vreti sa-l dati sau aveti mai multi sau stiti pe cineva care are si vrea sa-l dea va rog din suflet. Nu conteaza sexul si nici culoarea desi as prefera sa fie fata si sa fie alb.Id-ul meu e giovana_popa2000 va rog daca gasiti pe cineva car vrea sa dea sa ma contactati pe id sau 0771435224 ( DigiMobil) Va rog din suflet.

5 răspunsuri:
| VeveAnn explică:

Sa stii ca am intratpe un site de adoptat caini.Si erau o gramada de bichoni de adoptat dar in mare parte erau adoptati si uni erau mai mari si eu vreau un pui si am gasit o persoana care da pui de bichon uite cum arata file:///D:/Poze%20Ioana%20SI%20MSM/98171_Imag050%282%29.jpg siaumaifost si ff frumosi da erau adoptati si de asta am scris aici poate cineva vrea sa doneze.

| VeveAnn explică:

Am intrat pe un site in care se adoptau caini si erau si bichoni. Erau chiar multi o parte deja erau adoptati si uni erau mai mari si eu vreau pui.Atunci am gasit pe cineva dar dar oferta nu mai era valabila se daduse de ja uite cum aratau file:///D:/Poze%20Ioana%20SI%20MSM/98171_Imag050%282%29.jpg si mai erau dar erau adoptati si erau foarte frumosi si de asta am scris aici poate cineva are si vrea sa-l dea sau cunoaste pe cineva care are si vrea sa-l dea.Va rog daca aveti sau cunoasteti pecineva careare sivrea sa-l dea sa ma contactati.

| VeveAnn explică:

Este adevarat. Dar nu putem face nimic.Adevarull este ca daca si eu as avea mai multi pui i-as vinde dar nu cu 10 -24 de milioane ca ce face dam atatia bani pe un caine. L-as vinde c u cat l-as cumpara sau cu 4 milioane. Gasestirara dar ce sa facem.Lumea cauta gratis sau ieftin fiindca nu au bani si ce crezi cei care ii vand daca au cv scump totusi na trebuie sa castige si ei

| 875458439543579 a răspuns:

Si eu caut catel! si aceea fata care a spus ca un bichon 200 -300 euro, a spus ceva gresit, ca toti oameni care vand catei de rasa, salta pretul, si eu spun in totdeauna, ca Dumnezeu, cand a dat animalele pe pamant nu le-a dat cu bani!

| xXDragosXx a răspuns:

Nimeni nu da bichon pe gratis un bichon pui costa cam 200-300 euro