| darkprincesskiss a întrebat:

Va rog frumos ajuta-ti-ma! Am un catel mic care de sambata a facut boala Jigodie, ammers cu el la veterinar si i-a dat doua tipuri de injectii este a a 3a zi de tratament si tot nu da semne de insanatosire. Refuza sa manance, bea multa apa si vomita tot. I-am dat fortat sa mamance lapte si albus de ou batut spuma dar tot fara rezultat. Ce as putea face petru a fi mai bine. Va rog din suflet ajuta-ti-ma.

1 răspuns:
| uhegartfea234 a răspuns:

Pnm daca veterinarul a zis ca i-a facut ce trebuie, asteapta.
Daca nu, suna-l si intreaba-l ce e de facut.