| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce v-ati lua fetita sau baietel la bichon frise! Funda pentru raspuns argumentat

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Fetita, poti sa o scoti la plimbare linsitita fara sa te atace alti caini pe strada, canii sunt foarte teritoriali cand vad alt caine pe teritoriul lor, dar daca e fetita nu au treaba.

| karrry9999 a răspuns:

Mascul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-as lua fetita, deoarece este mai mult de lucru cu ea, o rasfat mai mult si astfel nu ma plictisesc. Dar daca esti mai ocupat/a, ti-as recomanda sa-ti cumperi baietel, este la fel de frumos, dar mai putin de lucru big grin.
Sper ca te-am ajutat big grin, fundita? am mare nevoie de ea puppy dog eyes

| Scândură a răspuns:

Fetita, clar! Baietii bichon obisnuiesc sa urineze pe pereti ca sa-si marcheze teritoriul(daca il ti in casa, deci iti dai seama) si tind sa fie agresivi cateodata, ceea ce femelele nu fac sau sunt.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| russyy a răspuns:

Baiat.ca sa nu fete