| Ioanaa28 a întrebat:

Vreau mult parerea voastra! Care credeti ca ar fi cel mai buna animal de casa pentru mine? Eu sunt o fire calma(uneori temperamentala). imi place sportul, de obicei sunt vesele si vreau un animal de casa care sa mi se potriveasca!

Răspuns Câştigător
| Girlll a răspuns:

Ce zici de un caine? cand faci sport, mai ales daca faci jogging, il poti scoate la o plimbare cu tinewinking

8 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Vad ca majoritatea au spus un caine sau o pisica...dar poate[nu stiu daca e si cazul tau] nu te lasa parintii cu un asemenea animal, nu ai timp pentru. el, sau pur si simplu cauti altceva.asa ca eu iti propun un perus pe care poti sal dresezi si sa-ti fie cel mai bun prieten.el, fi sigura nu te va trada ca majoritatea prietenilor din ziua de azi. sper ca te*am ajutat.

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi un caine...Sunt multe rase care ti s-ar potrivi
!

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi un caine.Acum ar trebui sa cauti rasewinking

| AndyBăă a răspuns:

Pai un catel cred ca ar fi potrivit catei sunt mereu jucausi, plini de viata si zburdalnici. Cred ca ti s-a potrivi. Fundita?

| DeewtzaMonny a răspuns:

O pisicuta birmaneza :X

| elicos a răspuns:

Caine

| ciobanu69 a răspuns:

O girafa :d!

| Mihai_8408 a răspuns:

Un catel, cea mai buna alegerewinking