| mmandreeagg a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un papagal cum imi dau seama ca papagalul este tanar ( as vrea mascul )
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Pufuletmic a răspuns:

Penajul! daca e gras e batran,culoarea picioarelor,narilor, ti-as da un sfat, cumpara-ti doi, nu unul singur, asa ai sanse sa iti faca oua si sigur faci banuti pe ei! Bafta!

| Violetta123456789violetta a răspuns:

1. Ca sa iti dai seama ca este baiat trebuie sa aiba narile albastre
2. Ca sa iti dai seama daca este batran sau tanar trebuie sa te uiti tot la nari: daca le are tocite este batran, iar daca nu le are tocite este tanar.