| Ciprian098 a întrebat:

Am o catea rottweiler in varsta de aproximativ 2 ani. Eu am cumparat-o acum 2 luni. Imi puteti spune niste exemple de mancare pentru ea? Mancare facuta acasa.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Resturile de mâncare ramase de la voi, poti sa ii cumperi carne si sa i-o prajesti, orez.
Alti caini mănâncă si fructe sau legume.Incearca sa vezi ca poate mănâncă si el.

| bee142003 a răspuns:

Eu le dau cainilor mei resturi ramase de la mancare si le mai dau si carne dar nu cruda. Daca este un pulpa de pui sau aripa sau altceva cel putin o oparesc sau o fierb(de la prea multa carne pot dezvolta viermi intestinali). Le mai dau iaurt, lapte, alimente obisniute.