| CodrutaMarita a întrebat:

Bună ziua, am o mică problemă pisoiul meu de o lună a căzut de pe scaun nu i se mai mișcă picioarele deloc respiră greu se uită în gol nu clipește, am chemat veterinarul i-a făcut timp de 2 zile 4 injecții și revenise la un moment dat,iar acum se juca cu furtunul până îl găsi lat la pământ, respira greu și tot așa este ca prima dată nu știu ce să i mai fac, un mic sfat?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

S-a stricat. Nu este din vina ta. Și nu cred că mai poate fi reparat Fă retur la magazin și cere banii înapoi sau altul nou.
winking

Răspuns utilizator avertizat
| Marianaetanita a răspuns:

Du-l la veterinar, probabil are piciorușele rupte și are dureri teribile