| Donea_Alin_1983 a întrebat:

Am o pereche de nimfe care fac oua dar nu fac pui. Masculul cred ca nu calca femela bine deoarece se suie pe ea si doar atat. Ce ma sfatuiti sa fac pentru a avea pui de nimfa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că nimfa fată, nu-l are pe vino-ncoace

| minrest a răspuns:

Cred ca sunt lesbiene, si una se suie un pic pe cealalta, ca sa se excite. Ca sa ai pui, buna intrebare. 1. Le verifici sexul. 2. Cumperi un mascul. 3. Vezi care femela e in plus si o scoti.

| Iunix a răspuns:

Caută pe Youtube videocliluri cu nimfe care se împerechează şi lasă telefonul la ei în colivie cu filmarea pe ecrean complet.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Sa mergeti la un doctor veterinar,
sigur va da solutia ideala