| Both_Lucas_1993 a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu masinile RC pentru cine stie.Care este cea mai buna masina RC nitro la un pret ok cu care as putea incepe acest hobby?
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand aceasta

https://www.autorc.ro/......r-4x4.html

| Both_Lucas_1993 explică (pentru anonim_4396):

Ceva mai ieftin?

| ziftode a răspuns (pentru Both_Lucas_1993):

Https://www.autorc.ro/......-bucuresti

acelasi site, am dat 3 click-uri

insa tu ai o balarie de hobby FOARTE SCUMP si vrei si lucru ieftin
ala e un motor complet pe benzina, si miniaturizat la maxim

cred ar trebui sa te lasi de hobby-ul asta, sau sa te multumesti cu masinute elctrice care se gasesc in orice raion de jucarii si costa MUUUULT MAI PUTIN!

| Both_Lucas_1993 explică (pentru ziftode):

Esti un gunoi, nici nu stii nimic de masinile HPI Racing, numai ai cautat pe Google masina rc nitro si mi-ai recomandat una care nici macar nu este de calitate.Si aceste masini consuma metanol si nu benzina.Iti iei report, gunoiule!

| ziftode a răspuns (pentru Both_Lucas_1993):

Multumesc, acum pot sa te raportez linistit
1. NU ESTI IN STARE SA GANDESTI LUCRURI MINIME, asa ca... AMARATULE, TU AI SPUS *CITEZ*
"Ceva mai ieftin?"
daca nu stii sa te exprimi NU e problema mea, ci a ta
2. asa ca dupa ce tu o faci de oaie, in loc sa iti dai seama de asta, te apuci sa injuri! felicitari, pentru raport!