| roxanaaaaaa_3049 a întrebat:

Am si eu un pitbull in varsta de 10 luni si de aproximativ 2 luni ii cade parul foarte rau si i-au aparut niste bubite pe tot corpul(mai multe pe gat). Am fost cu el la veterinar si i-am facut diverse tratamente dar degeaba nu au avut efect.Va rog frumos ajutati-ma! Nu stiu ce sa ii mai fac se scarpina foarte mult incat a facut rani! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Poate ca tratamentele au efect in timp. Nu intra in panica.

2 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Are raie! Din cauza raiei a murit si Blaky al meu crying. Du-l URGENT la alt veterinar!

| roxanaaaaaa_3049 explică:

Am fost azi cu el la veterinar si mi-a spus ca are strptococie. poate sa-mi spuna cineva cum se manifesta?