| RockstarGms a întrebat:

Am un papagal de talie mare (Marele Alexander) care are diaree. Ce alimente i-as putea da sa-i treaca? Va rog mult, raspundeti doar daca va pricepeti. Scuzati categoria, dar foresc un raspuns cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Du-te la farmacia veterinara cat mai repede, stiu ca erau niste prafuri pentru asta dar nu-mi amintesc cum se numesc. Insanatosire grabnica!

1 răspuns:
| RockstarGms explică:

Mersi! Dar am sunat veterinarul si o sa vina sa il consulte.