| Constantinescu_ValenTin_1998 a întrebat:

am un pisic de vreo 4 săptămâni, aseara era vioi, se juca si azi este molesit, nu are chef de nimic, nu mănâncă, vomita si ii curge niste spuma de la gura, stie cineva ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Bai omule ia pisicul si du-l la veterinar! Cata minte ai in creierul ala sa intrebi pe net, crezi ca venim noi sa iti facem pisucul bine? Du animalul la vet, cu siguranta nu l-ai vaccinat si deparazitat si posibil il tii afara! Sunteti groaznici ma astia ca tine, nu aveti gram de responsabilitate in voi.

| laeimbrea a răspuns:

Mergi cu el la veterinar sau dai lapte sa bea.

| PuyaTimonel a răspuns:

Se simte si el rau!?

| OneTap a răspuns:

Probabil a luat o boala cv in timpul noptii. Mai bine du te cu el la un cabinet specializat pentru animale!