| tribaandreea a întrebat:

Bună ziua. Aș dori și eu câteva sfaturi și câteva idei, este foarte urgent, vă rog foarte foarte mult. Pisica mea a născut acum câteva zile un pisoi iar ea nu prea știe să il hraneasca si sa aiba grija de el foarte bine. Ce aș putea face? Vă rog foarte mult să îmi răspundeți la această întrebare

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hmmm, esti sigura?
Pune-l tu la burta ei ca sa suga si daca nu il spala ea... sterge-l tu la burtica si fundulet cu un prosopel mic inmuiat in apa calda si stors bine - e foarte important sa faci treaba asta daca pisica nu face.
In rest, nu lasa pisica sa iasa din curte si daca pisoiul e vioi, nu miorlaie prea mult inseamna ca e ok.

| Kat29 a răspuns:

Probabil l ai atins si acum nu l mai recunoaste =)

| David23445 a răspuns:

Încearcă sa îl pui tu la ea să suga sau poate să îi dai cu un biberon lapte normal că nu are nimic și eu am făcut asa cu un pisoi de al meu și a fost bine poate e și la prima naștere și nu știe ajut-o cum poți