| VizireanuMihai a întrebat:

Bună ziua! Astăzi am fost la petshop sa cumpăr mâncare la animale. Am pus mâna pe o Chinchila și m-a mușcat de deget. Mi-a dat sângele. Pot păti ceva? Trebuie sa plec la spital? Mi s-a spus ca trebuie sa stau calm ca nu transmite nimic. Ce să fac?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu am stiut ca, iepurele este animal fricos.
Se pare ca exista oameni si mai fricosi. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Direct in operatie intriilaughing nu pațesti ma nimic va c (cat)i pe voi atît de la o prostie

| KovacsB a răspuns:

Catelusul a patit ceva?

| DontActLikeMe a răspuns:

Sa te dezinfectezi bine cu spirt si betadina si sa tii comprese reci pe deget

| VizireanuMihai explică (pentru DontActLikeMe):

Pe mine nu ma doare dar îmi este frica sa nu fac rabie sau alte boli.

| DontActLikeMe a răspuns (pentru VizireanuMihai):

Tot trebuie sa dezinfectezi bine zona.

| VizireanuMihai explică (pentru DontActLikeMe):

Mulțumesc