| Niculaevlad86 a întrebat:

Doresc sa cumpar un Yorkshire toy. Stit de unde as putea sa cumpar unul?

4 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Si prietena mea si-a luat tot din-asta acum o saptamana. Nu stiu de unde l-a luat dar costa 9000 de lei. sau 900 nu sunt sigura.Ai grija sa nu i dai mancare din astea grele daca e mic ca vomita.

| AntoniaRules a răspuns:

Olx,LaJumate,canise,crescatori,adapost de animale etc.

Mai bine adopta, si vei face un bine. happy

| raulcn a răspuns:

OLX (eu de aici urmează să-mi iau Beagle-ul, complet sănătos nu cu nu știu ce boli cum zic unii, nu este crescut în condiții mizerabile) și lajumătate.ro

| MariaAlexandraDraguta a răspuns:

Din canise autorizate, fara OLX pentru ca unii vand caini care sufera de boli gen paroviroza, sunt tinuti in conditii mizerabile, etc.