| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ştiţi gustările acelea de la whiskas pentru pisici ii pot da si pisicute mele chiar dacă aceasta are vârsta de două luni? Aceste gustari ii pot face rau pisicii dacă ii dau doar două gustări pe zi .....recompense...
M am informat de pe diferite site uri şi din câte am înţeles acele recompense sunt pentru pisici adulte ajută la digestie pentru dinţişori etc Pisicuta mea este junioara... argumente va rog
UITATI : http://noprod.whiskas.ro/whiskas-gustari/
VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Buna.
Nu-ti recomand sa tot oferi de roate pentru adulri. Cu boabele hai ca inteleg, dar si astea..prea de tot. Exista game foarte variate de hrana.
Ti-am recomandat trei feluri de mancare care sunt super bune pentru pisicute, incearca acele sortimente.Sunt putin scumpe, dar merita, sunt bune.Au vitamine,si tot ce le trebuie pentru o hrana delicioasa si sanatoasa(nu are multe cereale,precum pedigree, are carne multa, legume, fructe, o combinatie sanatoasa pentru animalutele noastre)