| NickALN a întrebat:

Buna ziua, pisica mea a fatat 3 pisoi sanatosi sambata si unul mort duminica dar cred ca mai avea cel putin inca 2 in burtica pe care ia fătat morți și acum este amețită, merge stânga-dreapta și nu a mai mâncat de 3 zile și nici apa nu a băut. Ce pot face până mâine cand ma duc la medicul veterinar?

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Sa-i pui apa langa ea si ceva de mancare ce- i place si sa te rogi la Dumnezeu sa reziste pana ajungi la veterinar. Umezeste-i buzele cu un tampon cu apa.
Sanatate ❤️