| Fcsb_Geo_1998 a întrebat:

Pisica mea este umflata in burta, este pui, nu cred ca are nici 2 luni. Aveti idee de ce este asa?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Cateii si pisicii sunt umflati la burtica, au burtica mare de grasuti datorita cantitatii mari de lapte sau mancare pe care o consuma, dar daca crezi ca e ceva anormal la pisicuta, nu te lua dupa sfaturile noastre. Trebuie sa mergi la medicul veterinar care contra cost o va consulta si vedeti daca intr-adevar are o problema si ce este de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o la un control la veterinar... sper să fie bine.

| Speranta12 a răspuns:

Doamne fereste! Sa nu desfaci burta la pisica, ca o omori!

| Denisa0954 a răspuns:

Are viermisori. Mergi la medicul veterinar

| Gsgsusksbxus a răspuns:

E bolnava ba