| Arquandel a întrebat:

Tocmai vreau sa imi iau niste materiale pentru a face niste artificii (rachete ). si nu prea sunt informat cam cate grame trebuie sa pun, in ce ordine trebuie puse si mai multe. As vrea ca cineva sa ma ajute va rog frumos! Cam astea sunt (Potassium Nitrate, Sulfur, Airfloat Charcoal, Bentonite clay, Visco fuse, Tubes, and Aluminum rocket tooling).
Multumesc!

ps : costa 15 $ per 50 rachete.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

La ridicarea coletului poti avea neplaceri, mai gandeste-te...