| IubitorulDeAnimale a întrebat:

Buna ziua TPU,am un peste betta pe nume leo,de cateva zile a construit un cuib de spuma la suprafata apei,semn ca este fericit si sanatos,dar,azi,am atins cuibul,distrugand cateva bule de aer si miscandu.l din locul lui original, acest lucru il va afecta pe pestisor?
DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS

2 răspunsuri:
| Ada78 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Si eu am un peste bette pe care il cheama tot Leo si i-am atins si lui cuibul.Dar nu s-a intamplat nimic.L-a reconstruit.

| Andreea213 a răspuns:

Nu e nimic. Si-l face singur la loc.