| LeMeEtLeSister a întrebat:

Buna ziua TPU as vrea sa va intreb daca este cineva disponibil pentru YorkShire Terrier, as vrea sa ii fac o surpriza surioarei mele care isi doreste mult un catel. Bani pentru vaccine si mancare am, il voi tine in casa si il voi scoate zilnic la plimbare. Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| novacadria61 a răspuns:

Vand doi pui de Terrier Rusesc - Tchorny (femele) de 10 saptamani. Daca vrei sa vezi poze cauta-ma pe facebook cu numele "Novac Diana" am poza la profil, da pe albume si pe "my dogs" cea mare e mama iar cei mici puii pe care ii vindem. Trimite-mi raspuns pe contul meu de la TPU.