| 0x11111051 a întrebat:

Buna ziua tuturor. Mi-am facut un canal pe YouTube si am incarcat niste video-uri.

Nu este intrebare dar va cer ajutorul.

poftim linkul la canalul meu

=============================================
https://www.youtube.com/user/GrandXU950/videos
=============================================

Va rog ma puteti ajuta ccu niste vizualizari? :) Nu e neaparat sa priviti intreg video, numai la fiecare 3 secunde sa apasati "refresh" Macar sa ajung pina la 2000 de vizualizari.

Cel care imi face cele mai multe vizualizari in 4 zile primeste funda. (imi scrieti denumirea videoului privit + cite "refresh"-uri ati dat)

Mersi mult

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Bolnav mai esti... laughing)))

| 0x11111051 explică (pentru lpavel):

Botu, ca eu cu un prieten am pariat, ca intr-o zi pot face 500 de vizualizari. Pariat pe o Nokia big grin.

| lpavel a răspuns (pentru 0x11111051):

Aha,acum inteleg! Atunci, scuze de com... Dar oricum cu clipurile alea nu ai cum sa castigi! Ai sa pierzi happy