| umbra09 a întrebat:

Buna ziua vederea broscutei mele testoasa cu tampla galbena a slabit mult, probabil ca a orbit ce pot sa fac sa i aduc o vedere cat mai buna? Ceva remedii naturale ar fi mai bune sau orceee funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| smartydsay a răspuns:

Asa a patit si broscuta mea, cel mai bun remediu este sa ii pui picaturi care contin Vitamina A sau crema cu Vitamina A la ochisorii...asa am facut si eu cu a mea si si-a revenit... Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| zzzupduck a răspuns:

Si eu am o broasca testoasa laughing. Sunt asa draguteeeee :3 Acum mananca, lol laughing

| umbra09 explică (pentru zzzupduck):

Nu ma intereseaza de broasca ta cand a mea e posibil sa fie oarba crying(

| zzzupduck a răspuns (pentru umbra09):

sad

| TheBearandWolfLover a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui sa o duci la veterinar, asa e cel mai sigur.