| LanguageMaster a întrebat:

Ca să devi un bucătar excelent trebuie neapărat să faci școală profesională de bucătar?

4 răspunsuri:
| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Trebuie să ai talent înnăscut.

| Adry05 a răspuns:

Ar cam trebui. Degeaba ai tu talent daca n-ai niste notiuni si atunci iti poate lua fata lejer unul care a studiat si muncit din greu. Stii cum e, reusita e 20% talent, 80% munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, doar putina indemanare si puţin talent, poti invata si online din tutoriale.

| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a răspuns:

Tre sa iti placa eu fac scoala de bucatari si nu prea m-a prins asa stii? Mi-e lene sa ma duc dar inveti ceva. Recomand Viilor sau Ucecom mai bine viilor ca in Ucecom sunt morti de foame aia.